Yazılım Teklifi Formu

  • info@yigityazilim.com
  • +90 (532) 417 55 95
01

Yazılım Geliştirme

Yiğit Yazılım, size özel uygulamaları ile nerede olursanız olun işinizi takip etmenizin en eğlenceli ve hızlı yolunu size sunar. Yaptığımız yazılım projelerimiz ile muhasebe takibi yapabilir , personele görevler atayabilir , müşlerinize raporlarınızı online olarak sunabilirsiniz. Sistematik şekilde işlerinizi takip edebilir ve zamandan tasarruf sağlayarak , tüm müşterilerinize daha fazla fayda sağlayabilirsiniz.
Bizi Ara
02

Mobile Yazılım Geliştirme

Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, her türlü ihtiyaca özel akıllı telefon uygulamaları hazırlayan Yiğit Yazılım, markanızı akıllı telefon dünyasında uygulama haline dönüştürüyor.
Çözüme Ulaş
03

E-Ticaret ve Web Yazılım

İnternet üzerinden müşterilerinize ulaşmanız artık çok kolay! Size özel e-ticaret yazılımlarımız, markanıza özgü web tasarım ve yazılımlarımızla sizi daha güvenilir kılıyor, dünyanın en aktif merkezinde online mağazanızı yaratarak, satışlarınızı ve karlılığınızı arttırıyoruz.
Yönettir!
04

Entegrasyon Hizmetleri

Yiğit Yazılım, endüstriyel süreçlerinizi bir otomasyon üzerinde takip etmek, şirketinizin ve müşterilerinizin verilerini doğru takip edebilme, süreçlerinizi kolayca yönetbilmeniz açısından size özel web tabanlı entegrasyonlar geliştiriyoruz.
İncele

Mobil Uygulamalarımızı İndirin

En kısa sürede mobil uygulamamız hazırlanıp mobil uygulamamız üzerinden kullanımız gerçekleştirilecektir. Mobil uygulamalarımız ile daha kolay ve daha hızlı işlem yapabileceksiniz..