Yazılım Teklifi Formu

  • info@yigityazilim.com
  • +90 (532) 417 55 95
01

Kurumsal Web Sitesi

Şirketinize özel, doğru renk ve tema kullanımı ön planda olan, kurumsallığınızı yansıtan, web tarayıcıları ve mobil ile uyumlu web siteleri tasarlayarak, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin şirketinize ulaşılabilirliğini ve güvenirliliğini artırıyoruz.
Bizi Ara
02

Özel Yazılım Geliştirme

Yiğit Yazılım, size özel uygulamaları ile nerede olursanız olun işinizi takip etmenizin en eğlenceli ve hızlı yolunu size sunar. Yaptığımız yazılım projelerimiz ile muhasebe takibi yapabilir , personele görevler atayabilir , müşlerinize raporlarınızı online olarak sunabilirsiniz. Sistematik şekilde işlerinizi takip edebilir ve zamandan tasarruf sağlayarak , tüm müşterilerinize daha fazla fayda sağlayabilirsiniz.
Çözüme Ulaş
03

Sosyal Medya Yönetimi ve İletişimi

Sosyal Medya hesaplarınızı kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde yöneterek, marka imajınızın dijital platformlarda en doğru şekilde temsil edilmesini sağlıyoruz.Müşterileriniz ile iletişimde doğru ve hedefsel yaklaşarak, markanızın değerini arttırıyoruz.
Yönettir!
04

SEO ve Google Reklamları

Şirketinize yönelik internet üzerinde yapılan aramalarda web sitenizi en üst sırada çıkarmak istemez misiniz? Yiğit Yazılım, web sitenizi Google'ın istediği standartlara getirip, aramalarda üst sırada çıkmasını sağlayacak hizmetleri size sunuyor.
İncele

Mobil Uygulamalarımızı İndirin

En kısa sürede mobil uygulamamız hazırlanıp mobil uygulamamız üzerinden kullanımız gerçekleştirilecektir. Mobil uygulamalarımız ile daha kolay ve daha hızlı işlem yapabileceksiniz..